Prodej na sezonu 2024 již zahájen !!

- Cestovní agentura Pavel Vávra - www.chorvatsko.apartmany.net Vaše levné ubytování v Chorvatsku - 

- ubytování v apartmánech - lokalita Chorvatsko Dalmácie poblíž měst : Vodice Šibenik Primošten Rogoznica Trogir Omiš Brela Makarská -

 

chorvatsko apartmany ubytovani dovolena apartmány v chorvatsku    chorvatsko apartmany ubytovani dovolena apartmány v chorvatsku    chorvatsko apartmany ubytovani dovolena apartmány v chorvatsku    chorvatsko apartmany ubytovani dovolena apartmány v chorvatsku    chorvatsko apartmany ubytovani dovolena apartmány v chorvatsku    chorvatsko apartmany ubytovani dovolena apartmány v chorvatsku

KOMPLETNÍ NABÍDKA apartmány Chorvatsko INFORMACE Chorvatsko a Slovinsko

ÚVODNÍ STRÁNKA

CENÍK 2024 apartmány Chorvatsko

FOTO a VÝLETY

PŘEHLED WWW

VÝHODNÉ NABÍDKY

POPTÁVKA UBYTOVÁNÍ v CHORVATSKU KONTAKT

 

Chorvatsko FOTO GALERIE a VÝLETY

  

  na následujících stránkách jsou zajímavé fotografie z okolí našich apartmánů v Chorvatsku, typy na výlety a vše co se nevešlo k jednotlivým domům. 

  

- Chorvatsko vesnička DRAŠNICE  - riviéra Makarská -

DRAŠNICE - pláž před apartmány RAT - lokalita Drašnice - riviera Makarská  >> foto je ZDE<<

DRAŠNICE - velká pláž poblíž centra - lokalita riviera Makarská  >> foto je ZDE<<

DRAŠNICE - pláž v centru - lokalita riviera Makarská  >> foto je ZDE<<

DRAŠNICE - velká pláž na východním straně poblíž domu IGOR a MARIN - lokalita riviera Makarská   >> foto je ZDE<<

DRAŠNICE - pláž na východním okraji přímo u domu IGOR - lokalita riviera Makarská  >> foto je ZDE<<

DRAŠNICE - malá pláž na východním okraji - lokalita riviera Makarská  >> foto je ZDE<<

DRAŠNICE - přírodní pláže za vesničkou na východní stranu - lokalita riviera Makarská  >> foto je ZDE<<

 

- Chorvatsko vesnička NEMIRA  - riviéra Omiš -

NEMIRA - pláž u domu ALENA - lokalita Nemira - riviera Omiš  >> foto je ZDE<<

NEMIRA - pláž Mala Luka poblíž domu ALENA - lokalita Nemira - riviera Omiš  >> foto je ZDE<<

 

- Chorvatsko vesnička STANIČI  - riviéra Omiš -

STANIČI - pláž Velika Luka - riviera Omiš  >> foto je ZDE<<

STANIČI pláž navazující na Velikou Luku - oblast riviéra Omiš  >> foto je ZDE<<

STANIČI pláž poblíž centra - oblast riviéra Omiš  >> foto je ZDE<<

STANIČI pláž na okraji ( východní strana ) - oblast riviéra Omiš   >> foto je ZDE<<

STANIČI pláž na okraji pod domem ANTE a LJUBA Stanič - oblast riviéra Omiš   >> foto je ZDE<<

 

- Chorvatsko vesnička LOKVA ROGOZNICA ( Ivašnjak ) - riviéra Omiš -

pláže LOKVA ROGOZNICE - Ivašnjak - riviera Omiš   >> foto je ZDE<<

 

- Chorvatsko vesnička MARUŠIČI - riviéra Omiš -

MARUŠIČI - Put Borka - pláže poblíž domů Lavanda, Vanja, Nives " riviera Omiš   >> foto je ZDE<<

MARUŠIČI - pobřeží a pláže střed Marušiči - riviera Omiš   >> foto je ZDE<<

 

- Chorvatsko vesnička PISAK - riviéra Omiš -

PISAK pláže na východní části Put Vrulje pod apartmány IVICA    >> foto je ZDE<<

PISAK pobřeží pod apartmány MIRO - foto zahrady, přístupu k moři a teras na opalování jen pro dům MIRO  >> foto je ZDE<<

PISAK pláže v centru pod apartmány villa HERCEG, ILJA a poblíž apartmánů MIRO a SEA Relax    >> foto je ZDE<<

pláže v PISAKU západním směrem na Marušiči  >> foto je ZDE<<

 

- Chorvatsko vesnička GREBAŠTICA - riviéra Šibenik -

GREBAŠTICA pláže poblíž apartmánů IVINA    >> foto je ZDE<<

 

Omiš je známé letovisko vzdálené 4 km od Staniči,které leží u ústí řeky Cetiny do Jaderského moře. Zde nakoupíte na místním tržišti nebo v supermarketech každý den čerstvou zeleninu, ovoce, suvenýry, pečivo atd. Je zde také několik bank, pošta a zdravotnické zařízení. Můžete posedět v mnoha kavárničkách a restauracích nebo si v přístavu vybrat z nabídky výletů, které zakoupíte přímo na výletních lodích. Doporučujeme návštěvu staré pirátské pevnosti nad centrem Omiše zvanou Mirabela, při cestě k pevnosti můžete navštívit nádherný kostel sv. Petra.

OMIŠ centrum     OMIŠ z letadla      OMIŠ řeka Cetina     OMIŠ rafting na Cetině       OMIŠ pláže          OMIŠ Radmanova Mlinice    OMIŠ staré uličky     OMIŠ pevnost Mirabela       TENISOVÉ KURTY v Omiši u autokempu " Galeb "

 

Omiš hrad Fortizza je nádherné místo 311m nad Omišem, kde máte celé městečko a jeho okolí jako na dlani.

FORTIZZA

 

Split perla střední Dalmácie, proslulý svými památkami, přístavním centrem, patřící mezi nejnavštěvovanější letoviska. Rozhodně si nenechte ujít návštěvu Diokleciánova paláce, který se řadí mezi klenoty tohoto města. Využijte možnosti prohlédnout si historické centrum tak typické pro Chorvatsko, které vás uchvátí svojí impozantností. Přístavní centrum vám umožní trajektovou a ostatní lodní přepravu dle vašeho výběru na přilehlé ostrovy.

SPLIT

 

Klis je obec a hrad 10 km severně od Splitu, postaven 360 m nad mořem. V době tureckých válek byl strategicky důležité místo. V současné době velmi atraktivní výletní cíl s krásným výhledem na Split a celé pobřeží v jeho okolí.

KLIS hrad

 

Salona - Antické město jehož jádrem byla dnešní lokalita Glavičine poblíž Splitu. Bylo obklopeno  pevnými hradbami, které se zčásti zachovaly dodnes. Jednotlivé části města nesou latinské označení, v překladu staré město, východní a západní nové město. U nejstarší městské brány vedoucí z města na východ (byla to tzv. Caesarova brána - Porta Caesarea) jsou na severovýchodní straně vidět pozůstatky bazilik

SALONA antické město ( lokalita Solin )

 

- ostrov Brač je třetím největším jadranským ostrovem, na který je možno využít trajektovou dopravu z města Splitu.   Na ostrově je možno navštívit typické chorvatské vesničky a známé letovisko Bol, které se vyznačuje přírodním úkazem "Zlatni rat" patřící mezi nenavštěvovanější místa ostrova. Ostrov nabízí mnoho klidných zátok vhodných ke koupání a slunění v soukromí. 

BRAČ

 

- ostrov Šolta jihozápadní břehy ostrova omývá otevřené moře. Vesnice ve vnitrozemí ostrova jsou pozoruhodné svou rázovitou lidovou architekturou se starými venkovskými staveními a jejich typickými dvory např. v obci Grohote jsou opevněná selská stavení.

ŠOLTA

 

- ostrov Hvar je rozlohou 299,6 km2 čtvrtým největším ostrovem v jadranském souostroví a také druhým nejdelším (68 km). Leží ve vnějším pásu Středodalmatských ostrovů. Hvar je od ostrova Brač oddělen Hvarským průlivem, od ostrova Korčula Korčulským průlivem. Hvar vyniká největším počtem hodin slunečního svitu na celém východním Jadranu - 2718 hodin ročně. Sníh je tu naprostou výjimkou Přibližně každou hodinu jezdí pravidelné trajektové linky. 

HVAR

 

Makarská je město ležící na úpatí nejvyššího pohoří Biokovo. V městečku se nachází menší přístav, který je lemovaný palmovou riviérou. Patří mezi oblíbená turistická místa.

MAKARSKÁ

 

Sv. Jure je hora ležící na pohoří Biokovo vysoká 1762m . Patří mezi oblíbená turistická místa s velkým množstvím nádherných vyhlídek na Makarskou, Brelu, ostrovy Hvar a Brač....

sv. JURE

 

Trogir městečko na jadranském pobřeží, které díky svému kulturnímu dědictví je zapsáno na seznamu organizace UNESCO.Staré město situované na ostrůvku, na který vede most, je plné křivolakých uliček s gotickými domy a renesančními paláci. 

TROGIR

 

Rekreační středisko MEDENA je cca 3 km severně od Trogiru. Návštěvu doporučujeme spojit s výletem do Trogiru. Naleznete zde ucelenou síť služeb a sportovního vyžití včetně tobogánů, půjčovny šlapadel, vodních skútrů, možnost jízdy na vodních lyžích, banánu, parasiling,.......

MEDENA tobogány a ostatní sport

 

Primošten Původně to byl ostrov, který byl spojen s pevninou mostem. Na dominantním místě stojí farní kostel sv. Jiří (Sveti Juraj) z 15.a 18. stol. se vzácnou ikonou Panny Marie se sv. Lukášem a sv. Jiřím ze začátku 18. stol. Vesnice je malebná, s úzkými uličkami a některými starými tradičními venkovskými stavbami.

PRIMOŠTEN - poblíž jsou naše apartmány NIKO, ANITA, ANTONIJA II, IVINA, LOVRIČ, KATARINA

 

Šibenik město ( 41 tis. obyvatel ) na jadranském pobřeží v Severní Dalmácii, které se rozprostírá nedaleko ústí řeky Krky do moře v Šibenickém zálivu. Je významným střediskem cestovního ruchu s mnoha vynikajícími památkami. Nejznámější je katedrála sv. Jakuba, staré město si zachovalo svůj původní ráz.

ŠIBENIK - poblíž jsou naše apartmány IVINA

 

Zlarin a Prvič nevelké ostrovy v šibenické ostrovní skupině, která je součástí Severodalmatských ostrovů. Ostrovy leží cca 5 nám.mil jihozápadně od Šibeniku.

ZLARIN a PRVIČ

 

Kornati skupina drobných ostrovů, ostrůvků a útesů v jižní části Severodalmatských ostrovů, ve vnějším pásu mezi ostrovy Dugi Otok a Žirje. Na vápencových nebo křídových ostrovech nejsou ani vodní toky, ani sladkovodní prameny. Jméno dostaly podle Kornatu, největšího ostrova souostroví (32,6 km2). Některé ostrovy vystupují příkře z moře strmými stěnami, jiné jsou téměř ploché. Je to nejhustší souostroví na Jadranu - 147 ostrovů, ostrůvků a útesů na ploše cca 300 km2. 

KORNATI národní park

 

Vodopády na řece Krka - Příroda národního parku je bohatá, a to především díky vlivu Jadranu, který zasahuje a ovlivňuje podnebí hluboko do údolí Krky. Druhové bohatství zdejší flóry je značné 220 druhů rostlin, převážně přímořských. Řeka teče málo osídlenou krasovou krajinou, probíjí si cestu četnými soutěskami ve vápencích, padá přes překážky mnoha peřejemi, kaskádami a vodopády. Je to vodnatá řeka, která kromě povrchových přítoků má i podzemní zdroje. 

VODOPÁDY KRKA

 

Plitvická jezera - Národní park Plitvická jezera leží v nadmořské výšce 500 - 640 m, v oblasti Lika. Je to soustava 16 jezer, propojených vodopády a kaskádami. Plocha 295 km2 (z toho hladina jezer 2 km2). Jezera jsou propojena vodopády, z nichž nejkrásnější jsou Sastavci, vysoké 49 m. Nejvyšší vodopád je ten, jímž říčka Plitvice padá z výšky 76 metrů do kaňonu.
PLITVICKÁ JEZERA


Imotski - Tato jezera patří k nejpozoruhodnějším krasovým, vlastně krasovo-seismickým jevům a jsou přitažlivými turistickými cíli. Byla to podzemní jezera, která se po zřícení stropů podzemních chodeb nebo jeskyň ocitla na povrchu v ohromných závrtech. Patří k nim například Červené jezero a Modré jezero u Imotského.

ČEVENÉ A MODRÉ JEZERO

  

Pro zobrazení MAPY Chorvatska klikni zde

Pro zobrazení MAPY Chorvatska a detaily s vyznačenými místy kde jsou naše apartmány klikni zde

       

 

 

NAVRCHOLU.cz

 

 

 

cara hnědá ubytování chorvatsko dovolená apartmány šibenik primošten brela baška makarská omiš mimice staniči nemira

 

Telefon rezervace a info :   +420 776 655 470  -  od 8.00-18.00 hod  - Pondělí - Neděle

Telefon rezervace a info :   +420 776 655 472  -  od 8.00-18.00 hod  - Pondělí - Pátek

E-mail :  apartmany.vavra@seznam.cz

Kontaktní formulář - >>ZDE<<

                                              

 

 

- poslední úprava této stránky proběhla: 16. září 2023                                                                        

-  Na našich e-mailových  schránkách je nastavena automatická odpověď o doručení Vašeho e- mailu, která vás informuje o zařazení Vaší poptávky do našeho mail- serveru.  V případě, že neobdržíte obratem tuto zprávu prosíme  o opětovné zaslání  Vaší poptávky.      

Na všechny došlé e-maily odpovídáme v průběhu celého dne !!

Naše další servery  - 

www.apartmany.net

www.chorvatsko.apartmany.net

www.dovolena-apartmany-chorvatsko.cz

www.ubytovani-apartmany-chorvatsko.cz

     

Vaše dovolená v Chorvatsku 2024 - levné ubytování v Chorvatsku 2024 oblast Dalmácie

   

     Your holiday in Croatia 2024  English   Polish   German  Croatia for Your holiday 2024

 Na serveru   www.dovolena-apartmany-chorvatsko.cz   Vám nabízíme levné ubytování přímo od  Chorvatských majitelů v zařízených apartmánech na jaderském pobřeží poblíž lokalit  Šibenik, Primošten,  Rogoznice,  Trogir,  Split,  Omiš, Baška Voda,  Brela,  Makarská. V nabídce naleznete následující místa k Vaší  dovolené  :  Grebaštice, Stupin Čelina,  Vinišče,  Podstrana,  Omiš, Nemira, Staniči,  Vela Luka, Čelina Zavode, Ruskamen,  Lokva Rogoznice, Ivašnjak, Mimice, Marušiči, Pisak, Drašnice. Možnosti výletů, koupání na krásných místech podél  pobřeží  Dalmácie nebo přilehlých ostrovech  Brač, Šolta,  Hvar,  Korčula,  Látovo,  Drvenik,  Zlarin, Prvič a mnoho dalších.  Na  vlastním motorovém člunu se můžete dostat do nejkrásnějších zátok  jaderského pobřeží a většinu ostrovů. Volný čas můžete vyplnit aktivně například: rafting na řece Cetině, potápění, windsurfing, vodní lyžování, parasailing, jízdana vodním skútru, tenis, cvičení, návštěva tobogánu.....