Prodej na sezonu 2024 !! - SLEVY až 30% !! na vybrané apartmány a termíny

- Cestovní agentura Pavel Vávra - www.chorvatsko.apartmany.net Vaše levné ubytování v Chorvatsku - 

- ubytování v apartmánech - lokalita Chorvatsko Dalmácie poblíž měst : Vodice Šibenik Primošten Rogoznica Trogir Omiš Brela Makarská -

 

chorvatsko apartmany ubytovani dovolena apartmány v chorvatsku    chorvatsko apartmany ubytovani dovolena apartmány v chorvatsku    chorvatsko apartmany ubytovani dovolena apartmány v chorvatsku    chorvatsko apartmany ubytovani dovolena apartmány v chorvatsku    chorvatsko apartmany ubytovani dovolena apartmány v chorvatsku    chorvatsko apartmany ubytovani dovolena apartmány v chorvatsku

KOMPLETNÍ NABÍDKA apartmány Chorvatsko INFORMACE Chorvatsko a Slovinsko

ÚVODNÍ STRÁNKA

CENÍK 2024 apartmány Chorvatsko

FOTO a VÝLETY

PŘEHLED WWW

VÝHODNÉ NABÍDKY

POPTÁVKA UBYTOVÁNÍ v CHORVATSKU KONTAKT

 

 

  

- CENÍK apartmány CHORVATSKO 2024 - cestovní agentura Pavel Vávra, Plzeň -

  

- Smluvní podmínky a postup při rezervaci apartmánu u CA Pavel Vávra -

 

 

- Smluvní podmínky a postup při rezervaci apartmánu u CA Pavel Vávra

1. Vyberte požadovanou velikost apartmánu v přehledu na stránce KOMPLETNÍ NABÍDKA apartmány CHORVATSKO 2024

2. Klikněte na požadovaný apartmán a zde naleznete popis domu a jednotlivých apartmánů,  fotografie.

3. Rezervace provádíme na libovolný počet nocí ( nejméně 7 nocí ) i termín a nástupní den nemusí být sobota. Libovolný termín pobytu je pouze pro první rezervace na vybraný dům, další jsou prodávány v návaznosti na již prodané nebo si ponecháváme mezeru nejméně 8-11 nocí od již rezervovaného.

4. Zavolejte nebo napište e-mail a my vás budeme informovat o volných termínech.

5. Rezervaci můžete uskutečnit telefonicky na čísle 77 66 55 470 nebo e-mailem.

- při rezervaci e-mailem uvádějte jméno a příjmení,  kontaktní adresu, telefon mobilní případně pevný,  termín pobytu, počet nocí, jméno a typ požadovaného apartmánu nebo studia včetně podlaží, počet ubytovaných osob včetně všech dětí ( jmenný seznam všech ubytovaných osob )  

- obratem odpovídáme zda  je rezervace možná,  případně obdržíte nabídku volných apartmánů ve stejném a podobném termínu.

Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených ve formuláři nebo zaslaných e-mailem cestovní agentuře Pavel Vávra, se sídlem Sokolovská 9, Plzeň, IČ: 49175475, za účelem zasílání informativních emailů a nabídek pobytů. Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v e-mailu nebo formuláři na dobu neurčitou ode dne udělení souhlasu. Zároveň jsem si vědom/a svých práv podle § 12 a 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Účel zpracování osobních údajů

V souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v e-mailu nebo formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání emailových zpráv prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb.

Zrušení souhlasu o zpracování údajů

Jsem si vědom(a) toho, že tento souhlas se zpracováním údajů, udělený v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., je dobrovolný a jsem oprávněn(a) jej kdykoliv odvolat. Odvolání souhlasu musí být vůči Správci učiněno elektronickou formou na e-mail apartmany.vavra@seznam.cz  .

6. Od naší cestovní agentury obdržíte e-mailem písemnou smlouvu " Závaznou rezervaci " na pronájem apartmánu s dalšími informacemi k uhrazení zálohy.

7. Na rezervovaný apartmán je hrazena záloha 40% z celkové ceny pronájmu bankovním převodem, nejmenší možná záloha je však 2500,-Kč za rezervovaný pobyt ( to se týká pouze pobytů kde výše zálohy 40% nedosáhne této nejnižší možné hodnoty ). Rezervace a platby zálohy jsou možné i ze zahraničí !!

Záloha je odečtená z celkové ceny pobytu v EURO a přepočtená na Kč, za každou rezervaci ( apartmán ) je účtován paušální rezervační poplatek ve výši 390,-Kč

( nebo rezervační poplatek 15,-Euro při rezervaci do zahraničí ). 

Příklad výpočtu zálohy : Cena apartmánu na deset nocí 10 x 50,-euro - celkem 500,-euro. 

                                            Záloha 5740,-Kč + 390,-Kč - celkem 6130,-Kč. Doplatek po příjezdu do apartmánu bude 300,-euro. 

Záloha je hrazena na dvě části :

První část je 5% z celkové ceny pobytu + 390,-Kč ( hrazeno do 15.12. nebo po obdržení rezervace )

Druhá část je 35% z celkové ceny pobytu ( hrazeno do 1.4. )

V případě neuhrazení jedné z částí zálohy je považován pobyt za zrušený objednavatelem a nevzniká žádný nárok ani na částečné plnění služeb nebo vrácení již uhrazených prostředků.

V případě jakýchkoliv dotazů, nebo nejasností nás prosím kontaktujte na tel. čísle 77 66 55 470. Děkujeme.

    - zálohu s rezervačním poplatkem za apartmán je možné fakturovat na Vašeho zaměstnavatele nebo fondy FKSP.

Fakturace je možná až do 100% ceny pobytu v Kč, více informací týkající se čerpání zaměstnaneckých benefitů Vám rádi zašleme na e-mail. V případě, že plátce faktury neuhradí celou požadovanou hodnotu faktury je přiznána pouze skutečně zaplacená částka !

8. Zrušení rezervace nebo změny v rezervaci

- Zrušení rezervace objednavatelem : 

1.        více jak 90 dnů před nástupem pobytu – storno poplatek činí 390,-Kč + 5% z ceny pobytu

2.        60-90 dnů před nástupem pobytu – storno poplatek činí 390,-Kč + 10% z ceny pobytu

3.        30-59 dnů před nástupem pobytu – storno poplatek činí 390,-Kč + 30% z ceny pobytu

4.        29 a méně dnů před nástupem pobytu – storno poplatek činí 390,-Kč + 40% z ceny pobytu

- Pokud se klient nedostaví do jím rezervovaného apartmánu do půlnoci v den začátku pobytu a neozval se agentuře ani provozovateli apartmánu, rezervace je považována za zrušenou.

- Zrušení rezervace cestovní agenturou Pavel Vávra :  Při zrušení pobytu ze strany provozovatele domu nebo CA Pavel Vávra bude uhrazená záloha včetně rezervačního poplatku 390,-Kč vrácena zpět na účet plátce.

- Zrušení rezervace z nařízení vlády ČR nebo uzavření cílové destinace : V případě, že nebude možné vycestování do cílové destinace z důvodu uzavření hranic ČR, HR nebo v místě pobytu bude nařízena karanténa pro občany ČR, SR a to v době plánovaného pobytu bude uhrazená záloha včetně rezervačního poplatku 390,-Kč vrácena zpět na účet plátce. Záloha se nevrací v případě, že je možné karanténu nahradit negativním testem nebo prokázáním prodělané nemoci Covid nebo požadovaným očkováním. 

Poznámka : Povinnost karantény nebo Covid testu při návratu z Chorvatska není důvodem k vrácení zálohy.

- Změny prováděné zdarma : Změna rezervace na jiného objednavatele, doplnění či změna seznamu ubytovaných osob.

                                                   Změna apartmánu včetně již zaplacené zálohy a to více jak 90 dnů před nástupem rezervovaného pobytu.

9. Po připsání zálohy na náš účet je Vám do 10 pracovních dnů odeslán doklad o zaplacení, informace k pobytu a na cestu.

10. Po příjezdu do Chorvatska ( v den nástupu pobytu ) zaplatíte 60% doplatek ceny přímo v apartmánu majiteli nebo jeho zástupci v EURO.

11. Nástup pobytu je možný po 14.00 hod.

12. Ukončení pobytu ( uvolnění apartmánu a parkoviště ) je do 10.00 hod v den odjezdu. 

Níže uvedené ceny ubytování v apartmánech Chorvatsko 2024 jsou v EURO, vždy za pronájem celého apartmánu na jednu noc. V případě vyznačené ceny za přistýlku je účtována přistýlka pouze při obsazení, výsledná cena za noc je pak součtem základní ceny a přistýlky.  ( například apartmán AP4+2 za cenu 55,-euro/noc a přistýlka 5,-euro/noc  - cena za 4 osoby v apartmánu je 55,-euro/noc za pět osob je 60,-euro/noc a za šest osob je 65,-euro/noc včetně tax, lůžkovin.... ). Na smlouvě je uveden maximální počet osob v apartmánu včetně dětí, který je rezervován ve Vámi vybraném apartmánu.  Majitel domu má právo neubytovat osoby nad registrovanou a rezervovanou kapacitu apartmánu. V apartmánu je možné po předešlé dohodě ubytovat maximálně jedno dítě do 3 roků věku v den nástupu pobytu bez nároku na lůžko a to pouze do maximální vyznačené kapacity lůžek a přistýlek !!!

V apartmánech Igor, Pero, Alena AP8+2, Anita - není možné ubytovat dítě bez nároku na lůžko nad kapacitu apartmánu ! 

Vybraný apartmán včetně lokality z nabídky CA Pavel Vávra je vlastním rozhodnutím objednavatele, CA nenese zodpovědnost za nevhodně vybraný pobyt. Cestovní agentura se zavazuje zajistit Vámi vybraný apartmán nebo studio v požadovaném termínu. V případě, že nezajistí cestovní agentura objednavateli studio nebo apartmán uvedený ve smlouvě je vrácena celá uhrazená záloha včetně rezervačního poplatku neprodleně po písemném vyrozumění cestovní agentury na účet objednavatele ( případně plátce faktury).

 

Uhrazením první části zálohy s rezervačním poplatkem na bankovní účet cestovní agentury, objednavatel souhlasí s uvedenými podmínkami. 

   

Cena zahrnuje : Pronájem uvedeného apartmánu, pobytové taxy, spotřebu elektřiny ( plynu ) a vody v apartmánu, ložní povlečení, parkovací místo nebo místa ( není li uvedeno jinak v ceníku níže ). Všechny apartmány a studia mají vlastní vybavenou kuchyň, koupelnu a WC.

  

Cena neobsahuje : Cestovní a zdravotní připojištění, dopravu do apartmánu, stravu, klimatizaci* je-li instalována v apartmánu. Čistící prostředky a hygienické potřeby, ručníky, osušky.   

* klimatizace je hrazena pouze v případě jejího používání přímo majiteli v Chorvatsku dle uvedeného ceníku níže 

* ve vybraných apartmánech kde je uvedeno " Klimatizace je ZDARMA " není použití zpoplatněno !!  Podrobné informace u apartmánu viz. ceník níže !! ). 

    

Zavolejte nám na tel.: 00420  77 66 55 470 rádi vás budeme informovat o aktuálních volných termínech a mimořádných slevách poskytovaných majiteli apartmánů !!!

 

     cara cenik chorvatsko dovolená ubytování apartmán omiš staniči mimice pisak brela baška makarská trogir primošten

 

- Ceník apartmánů v Chorvatsku pro rok 2024 -

 

V lokalitách :  Grebaštica, Stupin Čelina, Omiš, Nemira, Staniči, Čelina Zavode, Lokva Rogoznica, Marušiči,  Pisak, Drašnice, Igrane.

-  označení " AP " znamená apartmán - kuchyň je oddělena od ložnice, " S " studio  -  číslo, které následuje je počet lůžek + možné přistýlky  

-  níže uvedené ceny jsou v EURO včetně Chorvatských tax za celý apartmán nebo studio za jednu noc při celkové délce rezervace nejméně 7 nocí.

- délka pobytu je libovolná !! ( může být na 7, 8, 9, 10.....a více nocí, dle nabídky )

- při rezervaci na méně jak 7 nocí pobytu je účtován příplatek : 3 noci 40%, 4 noci 30%, 5 nocí 20%, 6 nocí 10%  z celkové ceny. ( pobyt na 1-2 noci není možný ).

      

cara cenik chorvatsko dovolená ubytování apartmán omiš staniči mimice pisak brela baška makarská trogir primošten 

Lokalita Chorvatsko : DRAŠNICE       Vzdálenosti - Makarská 13km

- kliknutím na jméno zvoleného domu se zobrazí popis a foto jednotlivých apartmánů, studií a pláže poblíž domu.

   

Apartmánový dům RAT - Lokalita Chorvatsko : Drašnice - Vzdálenost od pobřeží je cca 10m

typ apartmánu, podlaží

1.7. - 31.8.

1.6. - 30.6.

1.9. - 30.9.

-

-

AP6+2 - III.podlaží- klima.

180,- 

90,- 

-

-

AP3 - II.podlaží- klima. **

70,-

40,-

-

-

AP3+1 - II.podlaží- klima.

100,- 

60,-

-

-

AP3+1 - I.podlaží- klima.

100,- 

60,-

-

-

AP3+1 - I.podlaží- klima.

100,- 

60,-

-

-

AP3+1, AP3+1 oba současně

- I. podlaží - klima.

180,- 

100,-

-

-

* Klimatizace je ZDARMA  (v případě neodborného použití může majitel požadovat finanční náhradu za elektřinu)

** tento apartmán má jednu ložnici pro 3 osoby + samostatnou kuchyň oddělenou chodbou.

WIFI připojení k internetu

  

Apartmánový dům s vířivou vanou IGOR - Lokalita Chorvatsko : Drašnice - Vzdálenost od pobřeží je cca 15m

typ apartmánu, podlaží

1.7. - 31.8.

1.6. - 30.6.

1.9. - 30.9.

AP4+2 s vířivou vanou, lehátky na terase - II.podlaží - klima.

200,- 

100,- 

AP4+2 - I.podlaží - klima.

160,- 

80,- 

   

* Klimatizace je ZDARMA !!(v případě neodborného použití může majitel požadovat finanční náhradu za elektřinu)

WIFI připojení k internetu 

- poplatek za psa je 10,-euro za den ( pouze malá plemena do 10Kg ! - při pobytu se psem je hrazena při příjezdu kauce na vybavení apartmánu 400,-EURO ! )

      

Apartmánový dům MARIN - Lokalita Chorvatsko : Drašnice - Vzdálenost od pobřeží je cca 25m

typ apartmánu, podlaží

1.7. - 31.8.

1.6. - 30.6.

1.9. - 30.9.

-

AP4+1 - III.podlaží - klima.

130,- 

80,- přistýlka 5,-

-

AP2+2 - III.podlaží - klima.

110,- 

80,- 

 

-

AP2+2 - I.podlaží - klima.

110,- 

80,- 

 

-

AP2+2 - I.podlaží - klima.

110,- 

80,- 

 

-

* Klimatizace je ZDARMA !!(v případě neodborného použití může majitel požadovat finanční náhradu za elektřinu)

WIFI připojení k internetu 

- poplatek za psa je 10,-euro za den ( pouze malá plemena do 5Kg ! - při pobytu se psem je hrazena při příjezdu kauce na vybavení apartmánu 400,-EURO ! )

   

Apartmánový dům SANJA - Lokalita Chorvatsko : Drašnice - Vzdálenost od pobřeží je cca 30m

typ apartmánu, podlaží

16.7. - 31.8.

1.7.-15.7.

1.6. - 30.6.

1.9. - 30.9.

AP4+1jih  I.podlaží - klima.

127,-

95,-

80,-

 

AP4 sever I.podlaží - klima.

115,-

90,-

75,-

 

AP4+1, AP4 oba současně

- I. podlaží - klima.

230,-

180,-

170,-

 

* Klimatizace je ZDARMA !!(v případě neodborného použití může majitel požadovat finanční náhradu za elektřinu)

WIFI připojení k internetu 

- poplatek za psa je 10,-euro za den ( pouze malá plemena do 10Kg ! - při pobytu se psem je hrazena při příjezdu kauce na vybavení apartmánu 400,-EURO ! )

- poplatek za použití pračky 2,-eura jedno praní

      

cara cenik chorvatsko dovolená ubytování apartmán omiš staniči mimice pisak brela baška makarská trogir primošten 

Lokalita Chorvatsko : STANIČI       Vzdálenosti - Omiš 4km, Split 29km, Brela 21km, Makarská 31km

- kliknutím na jméno zvoleného domu se zobrazí popis a foto jednotlivých apartmánů, studií a pláže poblíž domu.

     

Apartmánový dům MILAN - Lokalita Chorvatsko : Staniči- Vela Luka - Vzdálenost od pobřeží je cca 20m

typ apartmánu, podlaží

1.7. - 31.8.

1.6. - 30.6.

1.9. - 30.9.

-

AP4 - II.podlaží

85,-

60,-

-

AP4 - I.podlaží

85,-

60,-

-

S2+1 - I.podlaží

60,-

40,-

 

-

S2+1 - I.podlaží

60,-

40,-

 

-

AP4 - přízemí s garáží

85,-

60,-

-

S2+1 - přízemí

60,-

40,-

 

-

S2+1 - přízemí

60,-

40,-

 

-

 WIFI připojení k internetu

  

Apartmánový dům PETAR - Lokalita Chorvatsko : Staniči- Vela Luka - Vzdálenost od pobřeží je cca 5m a 30m

typ apartmánu, podlaží

1.7. - 31.8.

1.6. - 30.6.

1.9. - 30.9.

-

AP4 - II.podlaží na pláži - klima.

90,- 

60,- 

-

AP2+1 - přízemí přímo na pláži

60,- 

50,-

 

-

AP4 - I.p. přístavba klima.

80,- 

55,-

 

-

* Klimatizace je ZDARMA !!  ( v případě neodborného použití může majitel požadovat finanční náhradu za elektřinu )

WIFI připojení k internetu

 

Apartmánový dům RUŽICA - Lokalita Chorvatsko : Staniči- Vela Luka - Vzdálenost od pobřeží je cca 5m a 30m

typ apartmánu, podlaží

1.7. - 31.8.

1.6. - 30.6.

1.9. - 30.9.

AP4 - II.podlaží na pláži - klima.

105,-

80,- 

AP2+2 - přízemí přímo na pláži klima.

82,-

58,- 

S2+1 - I.podlaží přístavba  - klima.

70,- 

46,- 

   

AP4+2 - III.p. přístavba - klima.

117,- 

92,-

   

* KLIMATIZACE je hrazena na místě přímo majiteli pouze v případě používání. Cena je 0,5 EURO / hodina za apartmán - instalováno kartové měření

WIFI připojení k internetu

      

Apartmánový dům FRANO - Lokalita Chorvatsko : Staniči- Vela Luka - Vzdálenost od pobřeží je cca 25m

typ apartmánu, podlaží

1.7. - 31.8.

1.6. - 30.6.

1.9. - 30.9.

-

AP2+2 - III.podlaží - klima 90,-  60,-  -

AP6+2 - I.a II.podlaží - klima I.p.

150,- 

100,-

-

AP2+2 - přízemí - klima

90,- 

60,-

 

-

* Klimatizace je ZDARMA !!(v případě neodborného použití může majitel požadovat finanční náhradu za elektřinu) WIFI připojení k internetu

        

Apartmánový dům VESNA - Lokalita Chorvatsko : Staniči poblíž lokality Vela Luka - Vzdálenost od pobřeží je cca 60m a 70m

typ apartmánu, podlaží

1.7. - 31.8.

1.6. - 30.6.

1.9. - 30.9.

-

AP6 - II.podlaží - klima.

105,-

70,-

-

-

S3 - II.podlaží - klima.

60,-

40,-

-

-

* Klimatizace je ZDARMA !!(v případě neodborného použití může majitel požadovat finanční náhradu za elektřinu) WIFI připojení k internetu

 

Apartmánový dům SLOBODAN - Lokalita Chorvatsko : Staniči poblíž lokality Vela Luka - Vzdálenost od pobřeží je cca 60m a 70m

typ apartmánu, podlaží

1.7. - 31.8.

1.6. - 30.6.

1.9. - 30.9.

-

-

AP2+2 - přízemí - klima.

90,-

65,-

-

-

S3 - I.podlaží - klima.

60,-

40,- 

-

-

* Klimatizace je ZDARMA !!(v případě neodborného použití může majitel požadovat finanční náhradu za elektřinu) WIFI připojení k internetu

  

Apartmánový dům ROSA - Lokalita Chorvatsko : Staniči poblíž lokality Vela Luka - Vzdálenost od pobřeží je cca 60m a 70m

typ apartmánu, podlaží

1.7. - 31.8.

1.6. - 30.6.

1.9. - 30.9.

-

-

AP6+1 - I.podlaží - klima.

120,-

100,-

-

-

AP4 - II.podlaží - klima.

80,-

70,-

-

-

* KLIMATIZACE je hrazena na místě přímo majiteli pouze v případě používání. Cena je 0,5 EURO / hodina za apartmán - instalováno kartové měření.

WIFI připojení k internetu

  

         

Apartmánový dům ZDENKA - Lokalita Chorvatsko : Staniči poblíž lokality Vela Luka - Vzdálenost od pobřeží je cca 40m

typ apartmánu, podlaží

1.7. - 31.8.

1.6. - 30.6.

1.9. - 30.9.

-

-

AP2+2 - II.podlaží - klima.*

100,-

70,-

-

-

AP2+1 - přízemí 

85,-

60,-

-

-

- cena každého apartmánu zahrnuje jedno parkovací místo, v případě potřeby dvou míst pro jeden apartmán je doplácen poplatek 10,-eura/den

* Klimatizace je ZDARMA !!(v případě neodborného použití může majitel požadovat finanční náhradu za elektřinu)

WIFI připojení k internetu 

  

Apartmánový dům PERO - Lokalita Chorvatsko : Staniči- poblíž centra - Vzdálenost od pobřeží je cca 70m

typ apartmánu, podlaží

1.7. - 31.8.

1.6. - 30.6.

1.9. - 30.9.

-

AP5 - 1.podlaží  - klima.

150,-

100,-

 

AP4+1 - přízemí  - klima.

120,-

85,-

-

AP2+2 - přízemí  - klima.

100,-

70,-

 

-

( nejsou možné děti bez nároku na lůžko nad kapacitu apartmánu )

* Klimatizace je ZDARMA 4 hodiny/den !! v případě potřeby je možné doplatit 0,5,-EURO / hodina ( instalováno kartové měření ) 

WIFI připojení k internetu

     

Apartmánový dům NIKOLA - Lokalita Chorvatsko : Staniči- poblíž centra - Vzdálenost od pobřeží je cca 70m

typ apartmánu, podlaží

1.7. - 31.8.

1.6. - 30.6.

1.9. - 30.9.

-

-

AP5 JV - přízemí - klima.

110,-

80,-

-

-

AP5 JZ - přízemí - klima.

125,-

90,-

-

-

rezervace AP5 a AP5 současně 

sleva na 225,-

sleva na 165,-

-

-

* Klimatizace je ZDARMA 2 hodiny/den !! v případě potřeby je možné doplatit 0,5,-EURO / hodina ( instalováno kartové měření ) 

WIFI připojení k internetu

      

Apartmánový dům ANTE  Stanič - Lokalita Chorvatsko : Staniči - poslední na okraji - Vzdálenost od pobřeží je cca 30m

typ apartmánu, podlaží

1.7. - 31.8.

1.6. - 30.6.

1.9. - 30.9.

AP8 - II.podlaží - klima.

200,-

140,-

AP3+1 - přízemí - klima.

75,-

60,-

 

 

 * KLIMATIZACE je hrazena na místě přímo majiteli pouze v případě používání. Cena je 5,-EURO za apartmán/den.

WIFI připojení k internetu

 

Apartmánový dům LJUBA  Stanič - Lokalita Chorvatsko : Staniči - poslední na okraji - Vzdálenost od pobřeží je cca 30m

typ apartmánu, podlaží

1.7. - 31.8.

1.6. - 30.6.

1.9. - 30.9.

-

-

AP8 - I.podlaží - klima.

210,-

180,-

-

-

AP3+1 - přízemí - klima.

90,-

65,-

-

-

 * Klimatizace je ZDARMA !!(v případě neodborného použití může majitel požadovat finanční náhradu za elektřinu)   WIFI připojení k internetu

   

cara cenik chorvatsko dovolená ubytování apartmán omiš staniči  lokva rogoznice mimice pisak brela baška makarská trogir primošten 

Lokalita Chorvatsko : LOKVA ROGOZNICE       Vzdálenosti - Omiš 9km, Split 34km, Brela 16km, Makarská 26km

- kliknutím na jméno zvoleného domu se zobrazí popis a foto jednotlivých apartmánů, studií a pláže poblíž domu.

    

Apartmánový dům IVO - Lokalita Chorvatsko : Lokva Rogoznice - Vzdálenost od pobřeží je cca 120m

typ apartmánu, podlaží

1.7. - 31.8.

1.6.-30.6.

1.9.-30.9.

S2 - I.podlaží - klima.

41,-

30,-

S2 - I.podlaží - klima.

41,-

30,-

S2 - I.podlaží - klima.

41,-

30,-

S2 - II.podlaží - klima.

41,-

30,-

S2 - II.podlaží - jižní

41,-

30,-

S3 - II.podlaží - klima.

46,-

40,-

S3 - II.podlaží - klima.

46,-

40,-

S2 - III.podlaží - klima.

41,-

30,-

S2 - III.podlaží - jižní

41,-

30,-

AP4 - III.podlaží - klima.

81,-

50,-

* KLIMATIZACE je hrazena na místě přímo majiteli pouze v případě používání. Cena je 5,-EURO za apartmán/den.

- poplatek za psa je 10,-euro za den !!       WIFI připojení k internetu

    

 cara cenik chorvatsko dovolená ubytování apartmán omiš staniči mimice pisak brela baška makarská trogir primošten 

Lokalita Chorvatsko : PISAK       Vzdálenosti - Omiš 16km, Split 41km, Brela 9km, Makarská 19km

- kliknutím na jméno zvoleného domu se zobrazí popis a foto jednotlivých apartmánů, studií a pláže poblíž domu.

              

  Villa HERCEG - dům s bazénem a vířivou vanou jen pro vás - Lokalita Chorvatsko : Pisak - Vzdálenost od pobřeží je cca 100 m

typ apartmánu, podlaží

květen a červen

1.7. - 31.8.

září a říjen

-

AP4 - III.podlaží - klima.

135,-

235,- 

135,-

-

AP4+2 - II.podlaží - klima.

135,-

235,- 

135,-

-

AP4+2 - I.podlaží - klima.

135,-

235,- 

135,-

-

( max. kapacita domu Herceg je 12+4 osoby včetně všech dětí a na přistýlkách je možné ubytovat osoby do 15 roků věku)

Klimatizace v každé místnosti je ZDARMA,  WIFI připojení k internetu.  

    

Apartmánový dům ANNA - Lokalita Chorvatsko : Pisak - Vzdálenost od pobřeží je cca 80m

typ apartmánu, podlaží

1.7. - 31.8.

1.6.-30.6.

1.9.-30.9.

-

-

AP4+1 - příz, a I.p. - klima.

100,-

70,-

-

-

AP2+1 - I.p. + garáž - klima.

65,-

45,-

-

-

* Klimatizace je ZDARMA !! (v případě neodborného použití může majitel požadovat finanční náhradu za elektřinu)

WIFI připojení k internetu   AP4+1 je parkovaní pro jedno auto před domem a AP2+1 je garáž 

          

Apartmánový dům ILJA - Lokalita Chorvatsko : Pisak - Vzdálenost od pobřeží je cca 80m

typ apartmánu, podlaží

1.7. - 31.8.

1.6.-30.6.

1.9.-30.9.

-

-

AP6+2 - II.podlaží jih - klima.

170,-

95,-

-

-

AP4+1 - I.podlaží jih - klima.

105,-

62,-

-

-

AP4+1 - I.podlaží sever - klima.

95,-

57,-

-

-

* Klimatizace je ZDARMA 4 hodiny/den !! v případě potřeby je možné doplatit 0,5,-EURO / hodina ( instalováno kartové měření )

WIFI připojení k internetu

   

Apartmánový dům IVICA - Lokalita Chorvatsko : Pisak - konec vesničky - Vzdálenost od pobřeží je cca 35m

typ apartmánu, podlaží

1.7. - 31.8.

1.6. - 30.6.

1.9. - 30.9.

-

-

AP4+2 - I.podlaží - klima.

125,-

65,-

-

-

AP2+2 - přízemí - klima.

110,-

55,-

-

-

současně AP2+2  a AP4+2

SLEVA na 225,-

SLEVA na 115,-

-

-

* Klimatizace je ZDARMA !! (v případě neodborného použití může majitel požadovat finanční náhradu za elektřinu)

WIFI připojení k internetu

 

Apartmánový villa IVAN - Lokalita Chorvatsko : Pisak - konec vesničky - Vzdálenost od pobřeží je cca 50m

typ apartmánu, podlaží

6.7. -25.8.

15.6. - 5.7.

26.8. - 10.9.

ostatní

-

AP6+2 - I. a II. podlaží - klima.

340,-

300,-

200,-

-

* Klimatizace je ZDARMA !! (v případě neodborného použití může majitel požadovat finanční náhradu za elektřinu)

WIFI připojení k internetu

   

cara cenik chorvatsko dovolená ubytování apartmán omiš staniči stupin čelina rogoznica mimice pisak brela baška makarská trogir primošten 

Lokalita Chorvatsko : STUPIN ČELINA       Vzdálenosti - Rogoznica 1,5km, Primošten 9km, Trogir 22km, Šibenik 33km

- kliknutím na jméno zvoleného domu se zobrazí popis a foto jednotlivých apartmánů, studií a pláže poblíž domu.

 

Apartmánový dům RELAX - Lokalita Chorvatsko : Stupin Čelina - Vzdálenost od pobřeží je cca 30m

typ apartmánu,

podlaží

1.7. - 31.8.

1.6. - 30.6.

1.9. - 30.9.

-

-

AP12+2 - dům- klima

780,-

560,-

-

-

* Klimatizace je ZDARMA !! (v případě neodborného použití může majitel požadovat finanční náhradu za elektřinu)

WIFI připojení k internetu

             

Apartmánový dům ANTONIJA  u pláže  - Lokalita Chorvatsko : Stupin Čelina - Vzdálenost od pobřeží je cca 15m

typ apartmánu,

podlaží

1.7. - 31.8.

1.6.-30.6.

1.9.-30.9.

-

-

AP4+2 - I.podlaží ( jižní )- klima

162,-

104,-

-

-

AP4+2 - I.podlaží  ( západní )- klima

140,-

104,-

-

-

AP4+2 - II.podlaží ( jižní )- klima

162,-

104,-

-

-

AP4+2 - II.podlaží  ( západní )- klima

140,-

104,-

-

-

* Klimatizace je ZDARMA !! (v případě neodborného použití může majitel požadovat finanční náhradu za elektřinu)  WIFI připojení k internetu

   

Apartmánový dům DALIBOR - Lokalita Chorvatsko : Stupin Čelina - Vzdálenost od pobřeží je cca 25m

typ apartmánu,

podlaží

1.7. - 31.8.

1.6.-30.6.

1.9.-30.9.

-

-

AP3+1 - přízemí - jiho/západ - klima

127,-

104,-

-

-

AP2+2 - přízemí - jiho/východ - klima

127,-

104,-

-

-

AP4+1 - I.podlaží - jiho/západ - klima

150,-

104,-

-

-

AP2+2 - I.podlaží - jiho/východ - klima

127,-

104,-

-

-

AP4+1 - II.podlaží - jiho/západ - klima

150,-

104,-

-

-

AP2+2 - II.podlaží - jiho/východ - klima

127,-

104,-

-

-

* Klimatizace je ZDARMA !! (v případě neodborného použití může majitel požadovat finanční náhradu za elektřinu)  WIFI připojení k internetu

 

  

Apartmánový dům LOVRIČ- Lokalita Chorvatsko : Stupin Čelina - Vzdálenost od pobřeží je cca 80m

typ apartmánu,

podlaží

1.7. - 31.8.

1.6. - 30.6.

1.9. - 30.9.

-

-

AP4+1 - II.podlaží - klima.

85,-

65,-

-

-

AP4+1 - I.podlaží - klima.

85,-

65,-

-

-

* Klimatizace je ZDARMA !! (v případě neodborného použití může majitel požadovat finanční náhradu za elektřinu)  WIFI připojení k internetu

     

Apartmánový dům KATARINA- Lokalita Chorvatsko : Stupin Čelina - Vzdálenost od pobřeží je cca 100m

typ apartmánu,

podlaží

1.7. - 31.8.

1.6. - 30.6.

1.9. - 30.9.

-

-

AP4+1 - I.podlaží - klima.

100,-

80,-

-

-

AP2+2 - I.podlaží - klima

80,-

65,-

-

-

AP2+2 - přízemí - klima

80,-

62,-

-

-

WIFI připojení k internetu

Po příjezdu do apartmánu je hrazen vratný depozit 100,-EURO pro případ poškození nebo znečištění vybavení apartmánu.

* Klimatizace je ZDARMA !! (v případě neodborného použití může majitel požadovat finanční náhradu za elektřinu) 

    

  cara cenik chorvatsko dovolená ubytování apartmán omiš staniči mimice pisak brela baška makarská trogir primošten 

Lokalita Chorvatsko : GREBAŠTICA       Vzdálenosti - Šibenik 10km, Primošten 12km, Rogoznica 19km

- kliknutím na jméno zvoleného domu se zobrazí popis a foto jednotlivých apartmánů, studií a pláže poblíž domu.

    

Apartmánový dům IVINA - Lokalita Chorvatsko : Grebaštica - Vzdálenost od pobřeží je cca 10m

typ apartmánu,

podlaží

1.7. - 31.8.

1.6. - 30.6.

1.9. - 30.9.

-

-

AP4 - III.podlaží 

100,-

80,-

-

-

AP6 - II..podlaží 

120,-

90,-

-

-

AP6+1 - I.podlaží 

120,-přistýlka 5,-

90,-přistýlka 5,-

-

-

 - poplatek za psa je 10,-euro za den  WIFI připojení k internetu. 

 

  

cara cenik chorvatsko dovolená ubytování apartmán omiš staniči mimice pisak brela baška makarská trogir primošten

   - Cestovní agentura si vyhrazuje právo na změnu cen    

NAVRCHOLU.cz

 

 

 

 

cara hnědá ubytování chorvatsko dovolená apartmány šibenik primošten brela baška makarská omiš mimice staniči nemira

 

Telefon rezervace a info :   +420 776 655 470  -  od 8.00-18.00 hod  - Pondělí - Neděle

Telefon rezervace a info :   +420 776 655 472  -  od 8.00-18.00 hod  - Pondělí - Pátek

E-mail :  apartmany.vavra@seznam.cz

Kontaktní formulář - >>ZDE<<

                                              

 

 

- poslední úprava této stránky proběhla: 19. dubna 2024                                                                        

-  Na našich e-mailových  schránkách je nastavena automatická odpověď o doručení Vašeho e- mailu, která vás informuje o zařazení Vaší poptávky do našeho mail- serveru.  V případě, že neobdržíte obratem tuto zprávu prosíme  o opětovné zaslání  Vaší poptávky.      

Na všechny došlé e-maily odpovídáme v průběhu celého dne !!

Naše další servery  - 

www.apartmany.net

www.chorvatsko.apartmany.net

www.dovolena-apartmany-chorvatsko.cz

www.ubytovani-apartmany-chorvatsko.cz

     

Vaše dovolená v Chorvatsku 2024 - levné ubytování v Chorvatsku 2024 oblast Dalmácie

   

     Your holiday in Croatia 2024  English   Polish   German  Croatia for Your holiday 2024

 Na serveru   www.dovolena-apartmany-chorvatsko.cz   Vám nabízíme levné ubytování přímo od  Chorvatských majitelů v zařízených apartmánech na jaderském pobřeží poblíž lokalit  Šibenik, Primošten,  Rogoznice,  Trogir,  Split,  Omiš, Baška Voda,  Brela,  Makarská. V nabídce naleznete následující místa k Vaší  dovolené  :  Grebaštice, Stupin Čelina,  Vinišče,  Podstrana,  Omiš, Nemira, Staniči,  Vela Luka, Čelina Zavode, Ruskamen,  Lokva Rogoznice, Ivašnjak, Mimice, Marušiči, Pisak, Drašnice. Možnosti výletů, koupání na krásných místech podél  pobřeží  Dalmácie nebo přilehlých ostrovech  Brač, Šolta,  Hvar,  Korčula,  Látovo,  Drvenik,  Zlarin, Prvič a mnoho dalších.  Na  vlastním motorovém člunu se můžete dostat do nejkrásnějších zátok  jaderského pobřeží a většinu ostrovů. Volný čas můžete vyplnit aktivně například: rafting na řece Cetině, potápění, windsurfing, vodní lyžování, parasailing, jízdana vodním skútru, tenis, cvičení, návštěva tobogánu.....